Ahmed sharif productie
Ahmed sharif productie ahmed@vanillaventure.nl
Bennie de Bruijn logistiek
Bennie de Bruijn logistiek bennie@vanillaventure.nl
Gerard den Hoedt verkoop
Gerard den Hoedt verkoop gerard.denhoedt@vanillaventure.nl
Gerard Jansen directeur
Gerard Jansen directeur gerard@vanillaventure.nl
Jurriaan Aalders financial controller
Jurriaan Aalders financial controller jurriaan@vanillaventure.nl
Koen v/d Brink logistiek
Koen v/d Brink logistiek koen@vanillaventure.nl
Maaike Reurings management
Maaike Reurings management maaike@vanillaventure.nl
Maikel Moehamad logistiek
Maikel Moehamad logistiek
Patrick Spithoven verkoop
Patrick Spithoven verkoop Patrick@vanillaventure.nl
Wendy Nolde marketing
Wendy Nolde marketing wendy@vanillaventure.nl
Wouter de Vries verkoop
Wouter de Vries verkoop wouter@vanillaventure.nl
Justen Hol marketing
Justen Hol marketing justen@vanillaventure.nl

Blijf op de hoogte

Wilt u de nieuwsbrief van Vanilla Venture met aanbiedingen en marktnieuws ontvangen? Geef u dan hier op.

VOORWAARDEN

Download de algemene leveringsvoorwaarden van Vanilla Venture.